Yükleniyor...

Toshibatech Toshiba Yetkili Servis ve Satış Noktasına Hoşgeldiniz...

Toshibatech 2005 yılından buyana İstanbul Kozyatağında Toshiba Notebook Yetkili Servisi olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul Anadolu yakasında Toshiba Notebook, USB HDD, Video Kameralara garanti dahilinde destek vermektedir.

Servisimiz TSE belgesine sahip olup Toshiba destek alanında gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Uzman personeli, güleryüzlü hizmeti ile Toshiba markasının prestijine hizmet eden servisimizde Toshibatech farkını hissedeceksiniz. Firmamız garantili ve garantisiz ürününüzde orjinal yedek parça ve aksesuarları, uygun servis ücretleri ve parça maliyetleri ile Toshiba'nızdan aldığınız verimi sürekli kılar.

Toshibatech Toshiba garantili ürünlerin yanında garantisi bitmiş diğer markalardaki notebooklarınız içinde yedek parça temin edebilmektedir. Garantisi bitmiş cihazların anakart onarımları da Toshibatech kalitesi ile elektronik laboratuarımızda yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında web hosting, bayi hosting, web tasarımı ve internet ve eticaret projeleri bulunmaktadır. Hosting ve web sitesi ihtiyaçlarınız için www.ttshosting.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Share |